Zapomněl jsem heslo

Hledáte práci, nový projekt, nebo jen přemýšlíte o změně?

Nechce se Vám aktivně hledat a odpovídat na nabídky? Firmy si Vás u nás najdou!
Věnujte 2 min Vašeho času na vyplnění profilu a pak jen očekávejte nabídky, které budou podle Vašich kritérií.
Usnadněte si cestu k novému zaměstnání.

Nově můžete prezentovat Váš profil také v Německu!

Jaká je Vaše finanční představa?

Kč/MD
Kč/měsíc

Jsem

V jakém oboru jste profesionálem/profesionálkou?
Uveďte 5 technologií/znalostí, které ovládáte

1.

2.

3.

4.

5.

Nahrajte svůj životopis, fotku a vyberte režim zobrazení

Nahrát CV
Nahrát fotografii
Diskrétní režim
Ano Ne

V diskrétním režimu jsou vaše kontaktní údaje a životopis zobrazeny pouze těm firmám, které ručně schválíte. Jakmile firma projeví zájem a požádá o vaše údaje, obratem vám pošleme e-mail s žádostí a představením dané firmy. Je pouze na vás, zda-li žádost schválíte. Máte tak dokonale pod kontrolou, kdo vaše údaje a životopis uvidí.

Napište pár vět o sobě

V čem jste skuteční specialisté? Co vás baví? Čemu byste se chtěli do budoucna věnovat a co byste se rádi naučili? Vyhněte se obecným tématům, pište jasně a stručně. Díky této vizitce vás budoucí zaměstnavatel může lépe poznat.

Nahrát ukázku kódu

Nevyplnil jste nic o sobě,
chcete, abychom Vám něco navrhli na základě Vašeho CV?Kdy můžete začít pracovat?
Zaměstnanecký status


Vyberte si lokality, ve kterých chcete pracovat

Pokud zvolíte lokalitu Německo/Švýcarsko, bude Váš profil prezentován na stránkách talentpeople.careers zaměřených na německé a švýcarské společnosti

Vaše přihlašovací údaje:

Kolik dní homeoffice si představujete?

Koho hledáte?

let

Aktuální stav kreditů:0

Historie kreditů
Jméno Příjmení
Firma Telefon
Adresa Město
DIČ
Sem přesuňte soubor s logem…
Sem přesuňte soubor s obrázkem…
Sem přesuňte soubor s obrázkem…
Sem přesuňte soubor s obrázkem…

Odkazy

Přidat nový odkaz

Korespondenční adresa

Jméno Příjmení
Adresa Město

4 500 Kč

25

předaných kandidátů

7 800 Kč

60

předaných kandidátů

23 000 Kč

neomezený přístup na 2 měsíce

Objednat

Aktuální stav kreditů: 0

Kredity Datum Akce Informace

Nastavte si hlídacího agenta a budete informováni

o nových uchazečích přesně podle vašich kriterií

Moji agenti

Vybrané:

Přidat nového agenta

let
Platové rozmezí

Kontakt

TalentPeople s.r.o.

Na Staré vinici 418/20
140 00 Praha 4
Tel +420 724 390 500

Vzhledem k povinnosti informovat o cookies vyplývající ze zákona § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích - Vás informujeme o tom, že tato webová stránka využívá soubor cookies.

Tento textový soubor zaznamenává informace o vaší aktivitě na našich stránkách a má široké spektrum využití - efektivní fungování webových stránek, analýzy návštěvnosti a rovněž provázání s nejrůznějšími webovými službami.

Jazyky kterými se domluvíte

Pro kandidáty Pro firmy

Login/Email

Heslo

Heslo znovu

In order to publish your profile on talentpeople.careers sites targeting German and Swiss companies, please complete the following in English or German
I am
I expect offers above (monthly)
Please specify if you are interested in a specific location in Germany:

Souhlas se zpracováním osobních údajů a poučení subjektu údajů

Zaškrtnutím pole „Souhlas se zpracováním osobních údajů“ jako subjekt údajů a uživatel portálu WWW.TALENTPEOPLE uděluji tímto společnosti TalentPeople s. r. o., se sídlem Antala Staška 510/3814000, IČ : 24661481, kontaktní e-mail: petrkap@talentpeople.cz (dále jen Správce), dobrovolný a svobodný souhlas, aby Správce na základě tohoto souhlasu shromažďoval, uchovával a zpracovával mé osobní údaje, a to za níže uvedených podmínek:

1. Osobní údaje, které budou zpracovány jsou: jméno a příjmení, emailová adresa, telefonický kontakt, získané vzdělání, dosavadní praxe, znalosti a dovednosti, jakož i další údaje uvedené v CV (životopisu), požadavky hledané práce, fotografie.

2. Poskytnutí osobních údajů není zákonným požadavkem Správce

3. Subjekt údajů poskytuje osobní údaje dobrovolně ke zpracování pouze k následujícím účelům:

a) plnění smluvních závazků dle smlouvy, kterou subjekt údajů a Správce uzavřeli za účelem zprostředkování zaměstnání

b) pro marketingové účely

c) pro zasílání pracovních nabídek

d) pro dotaz Správce na znovuaktivaci či deaktivaci profilu na portálu WWW.TALENTPEOPLE (1x ročně prostřednictvím e-mailu či telefonu)

4. Subjekt údajů výslovně souhlasí, aby při poskytnutí osobních údajů z důvodu dle odst. 3 písm. a) tohoto souhlasu za účelem zprostředkování zaměstnání, byly osobní údaje poskytnuté subjektem údajů zpřístupněny Správcem na portálu WWW.TALENTPEOPLE registrovaným zájemcům (potencionálním zaměstnavatelům) o pracovní nabídku subjektu údajů a poskytnuty tak třetím osobám.

5. Zpracování osobních údajů subjektu údajů bude automatizované.

6. Práva subjektu údajů:

a) právo kdykoliv odvolat v celém rozsahu svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, a to písemnou nebo elektronickou formou (zahrnuje rovněž právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů pouze k některým účelům, které jsou uvedeny v odst. 3 tohoto souhlasu);

b) právo požadovat od Správce přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování;

c) právo na přenositelnost těchto údajů k jinému správci;

d) právo podat stížnost dozorovému orgánu, jímž je Úřad pro ochranu osobních údajů.

6. Souhlas dle tohoto odstavce se uděluje na dobu maximálně 10 let od jeho udělení.

Subjekt údajů potvrzuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že poskytnuté osobní údaje jsou přesné a pravdivé.

Náhled profilu

Komunikujte jen s těmi, kteří o vás opravdu stojí.

Žádné zbytečné vyjednávání a nekvalitní nabídky. S perspektivní nabídkou vás osloví takové společnosti, které respektují vaše platové ohodnocení a pracovní požadavky.

Hledejte nové příležitosti – diskrétní cestou

Zajímají vás, jaké možnosti aktuální trh nabízí? Pro takové případy je tady diskrétní profil.

Poznejte svou skutečnou hodnotu

Chcete vědět, jaká je vaše hodnota na pracovním trhu? Jednoduše to vyzkoušejte!

Přidejte se a čekejte na nabídky od firem!

Diskrétní kontakt
ID938875
SAN/Storage/Backup/Recovery Administrator
SAN/Storage/Backup/Recovery Administrator 

Hello, my name is Lukas ZAPLETAL and I come from Slovakia. My older brother Branislav is a doctor of laws in Prague. Parents are living in Dubnica nad Vahom; father works as a welding specialist of metal, and mother is employed in administration. I had achieve a master University degree in Brno in field of Teleinformatics. I am working in IT since 2011. After the Uni I have started my career in IBM from scratch. Continuosly I am getting more experience and growing on my path. My technical domains are SAN/Storage/Backup/Recovery. I participated on many projects, in various teams and administered on different operating platforms. I lead groups of people, interviewed new candidates and discussed all kinds of topics with management. I am capable of performing any type of workload alone or within a team. I have been attending technical educations, trainings and softskills. Over the years I confirmed my expertise by passing the certifications and mentoring of newcomers. I am reading, sharing and discussing the puzzles with the most qualified people from IT field. At the same time I have a part time job in Data Center, cause I like the contact with the hardware. In my free time, I work hard on myself physically and spiritually. Regularly I am doing box workout to keep myself in shape, power yoga, climbing and running. I dedicate my time for personal development, taking lectures, seminars and like to spend the time with people from alike community. I invest to myself - living healthy, reading books, meditate. I self-taught german language. Basically doing stuff which I really like and got purpose for me. I like challenges and prefer focus with customer orientation. Enjoying the work on dedicated client environment. Beacuse that is the only way to know the infrastructure perfectly and being able to innovate. I am an extrovert, inspiring and dominant person with growing thinking. I like people and I trully believe that everyone can grow and maximize his/her potential. I take life easy and offer the energy, love and support to family, friends and colleagues. I cultivate my awarness, equanimity and percipience. My philosophy is, that we all together will achieve a fantastic future by a true grit. Make this world a better place for the next generation. I have goals and vision that I am working in SAN Storage Administrator position like an appreciated leading expert. My values are the family and honesty. I offer reliability, responsibility and purposefulness. I am young and single, open to travel and learn, covering the on-call support. I would like to offer my capabilities and become a valuable asset in such great corporation. If you are willing to give me a chance I will be glad to demonstrate my unique expertise and brilliance. You will not regret! My name is my brand. Thank you very much for your time. For more information please visit me profile:https://www.linkedin.com/in/lukas-zapletal-a8572051/

Hello, my name is Lukas ZAPLETAL and I come from Slovakia. My older brother Branislav is a doctor of laws in Prague. Parents are living in Dubnica nad Vahom; father works as a welding specialist of metal, and mother is employed in administration. I had achieve a master University degree in Brno in field of Teleinformatics. I am working in IT since 2011. After the Uni I have started my career in IBM from scratch. Continuosly I am getting more experience and growing on my path. My technical domains are SAN/Storage/Backup/Recovery. I participated on many projects, in various teams and administered on different operating platforms. I lead groups of people, interviewed new candidates and discussed all kinds of topics with management. I am capable of performing any type of workload alone or within a team. I have been attending technical educations, trainings and softskills. Over the years I confirmed my expertise by passing the certifications and mentoring of newcomers. I am reading, sharing and discussing the puzzles with the most qualified people from IT field. At the same time I have a part time job in Data Center, cause I like the contact with the hardware. In my free time, I work hard on myself physically and spiritually. Regularly I am doing box workout to keep myself in shape, power yoga, climbing and running. I dedicate my time for personal development, taking lectures, seminars and like to spend the time with people from alike community. I invest to myself - living healthy, reading books, meditate. I self-taught german language. Basically doing stuff which I really like and got purpose for me. I like challenges and prefer focus with customer orientation. Enjoying the work on dedicated client environment. Beacuse that is the only way to know the infrastructure perfectly and being able to innovate. I am an extrovert, inspiring and dominant person with growing thinking. I like people and I trully believe that everyone can grow and maximize his/her potential. I take life easy and offer the energy, love and support to family, friends and colleagues. I cultivate my awarness, equanimity and percipience. My philosophy is, that we all together will achieve a fantastic future by a true grit. Make this world a better place for the next generation. I have goals and vision that I am working in SAN Storage Administrator position like an appreciated leading expert. My values are the family and honesty. I offer reliability, responsibility and purposefulness. I am young and single, open to travel and learn, covering the on-call support. I would like to offer my capabilities and become a valuable asset in such great corporation. If you are willing to give me a chance I will be glad to demonstrate my unique expertise and brilliance. You will not regret! My name is my brand. Thank you very much for your time. For more information please visit me profile:https://www.linkedin.com/in/lukas-zapletal-a8572051/
SAN Brocade Switches4 roky

SAN Brocade Switches

IBM Storage Systems (SVC,DS8k,XIV)4 roky

IBM Storage Systems (SVC,DS8k,XIV)

TSM Backup/Recovery Client and Server3 roky

TSM Backup/Recovery Client and Server

Virtual Tape Library2 roky

Virtual Tape Library

AIX System Administration2 roky

AIX System Administration

Očekává nabídku nad
4750,- Kč/MD
Praha, Brno, Ostrava, Německo/Švýcarsko, remote
po 2-měsících
##################
##################
##################
Pro oslovení uchazeče musíte být přihlášeni a registrováni
Pro získání CV a kontaktních údajů
na tohoto kandidáta nás prosím kontaktujte na telefonním čísle
+420 724 390 500
Pro zobrazení CV a kontaktních údajů
na tohoto kandidáta Vám bude
odečten 1 kredit
Aktuální stav kreditů: 0

Jak to funguje?

Profil založíte
během pár minut

Na rovinu nám řekněte, jaký plat si představujete. Ve druhém kroku uveďte 3–5 technologií nebo znalostí, ve kterých jste specialisté. Pak už jen stačí nahrát svůj životopis a připsat 2 nebo 3 krátké věty o tom, co byste chtěli v budoucnu dělat a co byste se chtěli naučit. Čím víc informací o sobě vyplníte, tím lépe. A všechno zvládnete během chvilky.

Diskrétní režim
chrání vaše zájmy

Jste zaměstnaní, ale i tak vás zajímají nabídky z jiných firem? Při tvorbě profilu zaškrtněte diskrétní režim a rozhodněte se, zda-li chcete nahrát fotografii. Následně z příchozích nabídek schvalujete firmy, které mohou vidět váš životopis a kontaktní údaje. Vše záleží pouze na vás.

Poradíme vám,
jak se lépe prodat a zaujmout

V tom, co děláte, jste experti, ale když jde o sebeprezentaci, trošku tápete? Rádi vám pomůžeme a poradíme i s finančním ohodnocením. Vyplňte, co zvládnete, nahrajte životopis a zbytek nechte na nás. Upravený profil vám pak pošleme na schválení.